26.09.2018

Екологічний вересневий калейдоскоп у НПП «Пирятинський»
 
Фахівці відділу рекреації та екоосвіти протягом двох тижнів проводили зустрічі-бесіди на теми: «Журавель сірий – окраса Пирятинського краю», «Діяльність WWF на Пирятинщині», «Шкода від спалювання сухої рослинності для природи та людей».
Учасникам зустрічей розповіли про Журавля сірого – червонокнижного представника пирятинської фауни. З цікавістю слухали про звички цього прекрасного птаха, місця гніздування, харчування тощо. 
Учні міських шкіл та відвідувачі «Університету третього віку» територіального центру соціального обслуговування ознайомилися з діяльністю волонтерів Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) на території національного природного парку «Пирятинський», зокрема дізналися про волонтерський виїзд для проведення агітації серед мешканців сіл про шкоду спалювання сухої рослинності.
Особливо актуальною і найбільш обговорюваною стала тема про пошуки шляхів утилізації листя та сухої трави, як у місті так і в селі. Учасникам дискусії було запропоновано об’єднатися в групи і визначити шкоду при спалюванні сухостою для людини та природи, а потім запропонувати способи вирішення проблеми.
Позитивним був той факт, що всі прийшли до спільної думки – спалювання-це шкідливо, а компостування і мульчування-це корисно.
На згадку учасники зустрічей отримали листівки-пам’ятки про наслідки від спалювання сухої рослинності та альтернативні способи її утилізації.

Відділ рекреації та екоосвіти

1

2

3

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут