12.10.2018

ЕКОКЛАС «СМАРАГД» ВІДКРИТО!

На території ботанічної пам’ятки природи «Лісопарк «Острів Масальський» зібралися учні міських шкіл, вчителі, бібліотекарі, представники влади, депутати та працівники і фахівці Парку, щоб всім разом в теплій і дружній атмосфері відкрити екоклас «Смарагд».
Це місце для проведення занять літніх шкіл, екопросвітницьких лекцій та ще багатьох природоохоронних заходів. Це прекрасна нагода навчатися на природі, чути її звуки, спостерігати за тваринами та рослинами.
Проект був втілений в життя за рахунок коштів «Програми взаємодії з національним природним парком „Пирятинський“ для здійснення природоохоронних заходів, що сприяють охороні й збереженню територій та об’єктів природно-заповідного фонду на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік». Облаштуванням класу займалися працівники господарського відділу та Харківецького природоохоронного науково-дослідного відділення НПП «Пирятинський».
До слова були запрошені голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва Владислав Йощенко, заступник голови районної ради Олексій Гусак, вчитель біології Ольга Остратенко, фахівець Станції юних техніків Анна Ухань.
Найктивнішими учасниками заходу були діти, їм дуже сподобався екоклас. Вони разом з вчителями висловили бажання стати учасниками літньої екологічної школи, приходити сюди на уроки-екскурсії, долучатися до природоохоронних заходів по збереженню природи.
Закінчилося дійство фотосесією на фоні світлин стенду «Екошкола «Юні дослідники».
Відділ рекреації та екологічної освіти
1
 
2
 
3
 
4

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут