04.12.2018

5 грудня - Міжнародний день волонтера.

Зі святом, вас, шановні волонтери!

Волонтери, що приїздять до національного природного парку «Пирятинський», це ініціативні люди, які витрачають свій час та зусилля на допомогу природі. Вони розуміють усю відповідальність за стан довкілля та важливість спільних дій на благо навколишнього середовища.

Три роки плідної співпраці пов'язує установу з волонтерами WWF в Україні. Близько двадцяти організованих Андрієм Плигою виїздів для участі у природоохоронних заходах по відновленню корінних деревостанів дуба та липи, встановленню джмелівників, обліку та картуванню оселищ орхідей на заплавних луках, проведенню роз’яснювальної роботи з громадськістю про шкоду спалювання очерету, картуванню осередків враження соснових насаджень короїдом, обліку журавлів сірих, вивченню добової динаміки концентрації кисню у воді р. Удай, а також надання допомоги по облаштуванню рекреаційних місць відпочинку та заготовлі кормів для підгодівлі тварин.

Для обліку чисельності бобрів, сов, орхідних, гнізд лелек та вікових дерев вже другий рік долучаються волонтери компанії EYBuldingabetterworkingworld (м. Київ) на чолі з Наталією Телєнковою. Також вони взяли участь у природоохоронних заходах по збереженню популяції комах «Бджолі-тесляр затишну хатинку».

Приємно відзначити, що до природоохоронного заходу по висадці посадкового матеріалу дуба на дослідній ділянці долучилися учні та вчителі Лохвицьких ЗШ № 1, № 3.

Сподіваємося, що список нових справ буде поповнюватися щороку, а кількість небайдужих людей збільшуватися.

Шановні волонтери, бажаємо вам добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку, тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

1

2

3

 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут