23.02.2019

                                             ЕКОЛОГІЧНИЙ КВЕСТ  "ПЕРШОЦВІТИ ПИРЯТИНЩИНИ"
Фахівцями відділу рекреації та екологічної освіти на території ботанічної пам’ятки природи «Лісопарк «Острів Масальський» організовано та проведено екологічний квест «Первоцвіти Пирятинщини». Учасниками події стали учні Пирятинського ліцею. Діти дізналися про природоохоронну акцію «Збережемо первоцвіти», чому більшість первоцвітів перебуває під охороною, які з них занесені до Червоної книги України, яке їх значення у природі.

На початку заходу, методом жеребкування, діти та батьки об’єдналися у дві команди, ознайомилися з правилами проведення квесту та отримали маршрутні листи. На кожній зупинці маршруту вони розв’язували пізнавальні завдання з екологічним змістом. Це давало їм підказку для знаходження паперової квітки. На фініші діти розпізнавали знайдені квіти, користуючись загадками та фотографіями, розміщеними на стендах.
Підсумком квесту стало обговорення результатів змагання команд, обмін думками та враженнями щодо отриманих знань та навичок.

1

 

2

 

3

 

4

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут