без мыныстерства

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИКА НАУКОВОГО ВІДДІЛУ

«Національний природний парк «Пирятинський», що знаходиться за адресою: вулиця Європейська, 14, місто Пирятин Полтавська область, 37000, адреса електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , номер телефону (05358) 3-23-86, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника наукового відділу (природно-заповідна справа) на 0,5 ставки. Оплата праці згідно штатного розпису.

Вимоги до кандидатів :

1) вища освіта не нижче другого (магістерського) рівня та залежно від наукової посади;

2) науковий ступінь та вчене звання з відповідного наукового напряму;

3) досвід наукової, науково-технічної, науково-педагогічної, науково-організаційної діяльності, якого потребує робота на посаді;

4) навчально-методичні та/або наукові праці, які опубліковані протягом встановленого періоду у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних)            рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз;

5) бути автором (співавтором) або автором (співавтором) та власником (співвласником) діючих патентів на винахід та/або корисну модель,у           тому числі виданих іноземними державами та/або за процедурою Договору про патентну кооперацію (РСТ), і отриманих протягом                             встановленого періоду.

на заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

доктор філософії (кандидат наук), який має не менше п’яти років досвіду, за останні п’ять років не менше п’яти публікацій та/або патентів.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає особисто або надсилає поштою такі документи:

1) письмову заяву на ім’я керівника про участь у конкурсі, написану власноруч;

2) копію документа, що посвідчує особу;

3) заповнену особову картку (встановленого зразка);

4) автобіографію;

5) копію трудової книжки (за наявності);

6) копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7) перелік наукових праць, опублікованих у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях;

8) письмову згоду на обробку персональних даних.

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, професійний рівень і репутацію, а також своє бачення розвитку досліджень і розробок на посаді (характеристики, рекомендації, копії наукових публікацій, реферати тощо).

У разі надсилання кандидатом документів поштою датою подання документів вважається дата, зазначена на поштовому штемпелі.

Документи, які надіслані кандидатом поштою і надійшли після закінчення встановленого строку подання заяв та документів, повертаються кандидатові без розгляду.

Документи про участь у конкурсі подаються за адресою: вулиця Європейська, 14, місто Пирятин Полтавська область, 37000, протягом одного місяця з дня оприлюднення оголошення. Телефон для довідок (05358) 3-23-86.

Червень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
English French German
бесплатные шаблоны joomla тут