НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «ПИРЯТИНСЬКИЙ» ЩОДНЯ ЗАПРОШУЄ НА ВІДПОЧИНОК

Літо… Природа буяє яскравими кольорами, ароматами і пташиними співами, запрошує набиратися здоров’я і бадьорості. Спекотні дні сповнені літніх турбот. Проте варто використовувати їх для відпочинку, туристичних походів, екскурсій. Велична і прекрасна природа нашого краю. Розкішне різнотрав’я квітучих берегів і лук, що тягнуться мальовничими килимами вздовж Удаю, милують око. Приваблива загадковість і неповторність ландшафтів Пирятинщини магнетично кличе до своїх ошатних володінь бажаючих відпочити.

Детальніше...

ЗДОРОВІ ВОДНО-БОЛОТНІ УГІДДЯ – ЗАПОРУКА ЯКОСТІ НАШОГО ЖИТТЯ!

   До Всесвітнього дня водно-болотних угідь фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП "Пирятинський" для шкіл Пирятинської ОТГ підготували та роздали фотопрезентаційний матеріал на тему «Вода, водно-болотні угіддя і життя - нероздільні». Цьогорічна акція дозволить інформаційно охопити всі 16 шкіл Пирятинської ОТГ.

Детальніше...

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «ПИРЯТИНСЬКИЙ»

З 11-Ю РІЧНИЦЕЮ СТВОРЕННЯ!

    Бажаємо завжди з радістю приходити на роботу, отримувати задоволення від нашої спільної справи, горою стояти один за одного. Здоров`я нам всім .Нехай у родинах панують щастя і добробут, а кожен день дарує нові позитивні емоції.

Детальніше...

Впродовж двох тижнів проводились роботи з розчистки русла річки Удай в селах Кроти та Гурбинці.

       Спільними зусиллями працівників Кейбалівського природоохоронного науково-дослідного відділення та господарсько- технічного відділу розібрані затори з болотної рослинності, гілок та верби, що впала у воду, перегородивши обміліле русло.

Детальніше...

Акція до Дня чистих берегів у НПП «Пирятинський» триває…

          Початком цілої низки заходів акції стало проведення впродовж 15 - 18 вересня роз'яснювальної роботи серед населення Пирятинщини. Фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації було виготовлено більше 200 екземплярів агітаційних флаєрів та постерів «Почнемо очищення разом».

Детальніше...

ТРИВАЄ ПОЖЕЖОНЕБЕЗБЕЧНИЙ ПЕРІОД

За 8 місяців 2020 року, на території НПП «Пирятинський» сталося 9 пожеж, у результаті яких вогнем знищено майже 267 га території природно-заповідного фонду і до кожного з цих випадків причетна людина.

Детальніше...

Фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації, відділу державної охорони ПЗФ НПП «Пирятинський» проведено обстеження екотуристичного маршруту «Мандрівка Березоворудським краєм».

На цей день було заплановано:

Детальніше...

Фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації, відділу державної охорони ПЗФ НПП «Пирятинський» проведено обстеження екотуристичних маршрутів: «Природнітакультурні пам´ятки Пирятинщини» і «Мальовничі краєвиди Пирятинщини».

Метою обстеження є розширення меж існуючих екологотуристичних маршрутів. Значною мірою це обумовлено зростанням інтересу суспільства до природних, етнокультурних, сакральних та архітектурних пам´яток малих громад.

Детальніше...

УРОК НА ТЕМУ "СЕЗОН ТИШІ"

        Весна особливо важливий період у житті тварин вони шукають собі пару, створюють сім’ї, виводять потомство та піклуються про нього.

        В цей час тварини особливо вразливі до різного виду шумів.

Детальніше...

22 квітня - свято любові та турботи за спільний дім Земля!

Почнемо з себе сьогодні, бо завтра може вже не бути…

Земля – не просто місце нашого проживання, вона жива та дає нам все необхідне для життя та процвітання. На жаль, з розвитком техногенної цивілізації все менше людей сприймає Землю таким чином. Більш поширене ставлення до Землі як до ресурсу, який людство може експлуатувати на власний розсуд.

Детальніше...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій