5 жовтня 2016 р. одними з перших відвідувачів фотовиставки «Туристична Пирятинщина» стали студенти 2 курсу Пирятинської філії Європейського університету. З діючими екотуристичними маршрутами НПП «Пирятинський» екскурсантів познайомила фахівець з екоосвіти А.Олексенко. Центром експозиції і найбільш цікавим для другокурсників виявилася карта з новим водним маршрутом по річці Удай «Кроти- Бурти». На згадку студенти отримали буклети «Екотуристичні маршрути «НПП «Пирятинський».
Наступного дня, 6 жовтня 2016 р., фотовиставку «Туристична Пирятинщина» відвідали учні 2-А класу Пирятинського ліцею із класним керівником Артюх С. О. Фахівець з екоосвіти Т. Безпала запропонувала дітям побути маленькими туристами і вирушити по туристичних місцях рідного краю.
На водному маршруті «Кроти-Бурти» учні уявили себе на човнах, пливучи по річці Удай. Переглядаючи фото і світлини, діти познайомилися із можливими зупинками по маршруту, де можна відпочити, скупатися і дізнатися щось цікаве.
Наступні 5 маршрутів діти уявляли себе велотуристами і помандрували територією Парку. Учні постійно мали запитання по ходу розповіді, були активними і допитливими. В кожну фотографію діти вдивлялися своїми оченятами і умовно переносилися у світ природи.
Останній маршрут екологічної стежки по о. Масальський вирішили пройти пішки, щоб якомога більше поринути у світ природної краси та величі. Діти із зацікавленістю слухали про «Острів Козін». А один із учнів, маючи прізвище Козін, познайомився із історією родини з таким самим прізвищем, яка жила на даній території.
На згадку про фотовиставку діти отримали флаєри про НПП «Пирятинський».
11 жовтня 2016 року відвідувачами фотовиставки були слухачі «Університету третього віку» територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району. Фахівець з екоосвіти О. Пономаренко познайомила з екомаршрутами та запропонувала їх відвідати. Учасники отримали буклети «Екотуристичні маршрути «НПП «Пирятинський».
Відділ рекреації та екоосвіти НПП «Пирятинський»
1
3
 
2
4
5
6
IMG 1968

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут