В рамках природоохоронної акції «Збережи ялинку» національний природний парк «Пирятинський» проводить еколого-просвітні заходи для населення.
Фахівцями з екологічної освіти проведені уроки для учнів 4 і 6 класів ЗШ №1, 2-А класу Пирятинського ліцею та відвідувачів «Університету третього віку» територіального центру соціального обслуговування на тему «Збережіть красу нашої землі». Слухачі переглянули презентації та дізналися про важливе значення хвойного лісу для планети, тварин, птахів і, навіть, риб, про використання деревини, хвої та живиці. Також дізналися про те, що в Пирятинському районі зростає близько 400 гектарів хвойного лісу. Цього року для новорічних потреб державне підприємство «Пирятинське лісове господарство» планує заготовити 3000 ялинок, які будуть промарковані спеціальними пластиковими чіпами. Такі заходи допомагають боротися з браконьєрами, які незаконно вирубують дерева. Учням, пенсіонерам та людям з обмеженими можливостями розказали, що шлях ялинок до новорічного свята в середньому триває 7-10 років, а потім, їх тисячами викидають на смітник.
Присутні були активними учасниками заходів і висловлювали свої думки, щодо збереження ялинки. Найбільше говорили про використання штучних дерев, виготовлення новорічних букетів, віночків, композицій. Найцікавішою була пропозиція придбати живу ялинку, що росте у вазоні, а навесні висадити її в грунт. Другокласники продемонстрували зроблені власноруч на занятті гуртка листівки в формі ялинки. Всі учасники заходів отримали інформаційні листівки «Збережи лісову красуню!».
 
Відділ рекреації та екологічної освіти НПП «Пирятинський»
DSC06550
SAM 7417
SAM 7438

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут