У національному природному парку «Пирятинський» (Полтавська обл.) продовжується акція «Допоможемо перезимувати птахам». Від початку акції фахівцями з екоосвіти проведений ряд заходів для вихованців дитячих садків та учнів початкової школи міста.
19 січня 2017 року Тетяна Безпала провела  зустріч-бесіду на тему «Наша допомога птахам» для гуртківців
загальноосвітньої школи №6 І-ІІІ ступенів. До уваги присутніх була продемонстрована презентація з видами птахів, яких можна зустріти в Пирятинському районі взимку. Діти почули голоси птахів, ознайомилися з цікавими фактами про звичних для них пернатих, таких як горобець, синичка, дятел. Гуртківці дізналися, що для птахів взимку найбільш небезпечний не холод та мороз, а нестача їжі, бо вона знаходиться під снігом. Фахівець з екоосвіти наголосила на необхідності підгодовувати птахів регулярно. Учні активно обговорювали різноманітність годівничок, про їх безпеку і зручність. Особливо зацікавив дітей відео-запис про зимуючих птахів Пирятинщини.
 Кожен з гуртківців отримав флаєр  «Наша допомога птахам» із зображенням пернатих та їх зимовим меню.
Відділ рекреації та екоосвіти НПП «Пирятинський»
 
с1
 
с2
 
 с3
 
с4

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут