Цікаві об'єкти екостежки "Острів Масальський"
29 березня 2017 року національний природний парк «Пирятинський» зустрічав групу волонтерів у складі школярів та вчителів з міста Лохвиця Полтавської області. Волонтери долучилися до безстрокової Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», висадивши посадковий матеріал дубів.
Для учасників акції була проведена екскурсія по навчальній екологічній стежці «Острів Масальський». Діти та дорослі із задоволенням пройшли маршрутом, на якому ознайомилися з першоцвітами лісопарку: проліскою дволистою, рястом ущільненим, пшінкою весняною, підбілом звичайним, зірочками весняними, побачили червонокнижний вид сон чорніючий. Фахівець з екологічної освіти переказала екскурсантами легенди про походження назв рясту і пролісків, про лікарські властивості підбілу, медунки та про важливе значення першоцвітів для весняного лісу. Дітям цікаво було зустріти вужа звичайного, ящірку прудку та спостерігати як бавляться серед очерету крячки.
Волонтери отримали велике задоволення від спілкування із живою природою під час перебування на території національного природного парку «Пирятинський».
Відділ рекреації та екоосвіти НПП «Пирятинський»
 
SAM 7838
 
SAM 7794
 
SAM 7810
 
SAM 7800
 
SAM 7813
 
SAM 7820
 
SAM 7826
 
SAM 7802

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут