Всесвітній день охорони навколишнього середовища
02 та 06 червня для дітей пришкільних таборів відпочинку м. Пирятина фахівцями відділу рекреації та екоосвіти НПП «Пирятинський був проведений масовий захід «Всесвітній день охорони навколишнього середовища».
Екоосвітяни розповіли дітям про те, що відзначення цього дня започатковано Організацією об’єднаних націй у 1972 році і проводиться вже 45 років поспіль. Метою свята є привернення уваги всіх людей до проблем навколишнього середовища та практичних дій щодо його збереження.
Учні дізналися про прості способи допомогти планеті такі як посадити дерево, правильно викидати сміття, економити воду, вимикати світло, електротехніку коли вони не потрібні, ходити пішки тощо.
Активна частина заходу була присвячена малюнку на асфальті, по всім школам водночас малювали понад 200 учасників. Діти, об’єднані у групи, створювали квітучі, яскраві і, навіть, фантастичні малюнки. Шкільні подвір’я перетворилися на вернісаж зображень сонця, хмаринок та веселок, тварин і птахів, планети у квітах, зелених деревах, річках і горах. Сонячний день, невимушена атмосфера і піднесений настрій учасників сприяли злету дитячої фантазії.
 Відділ рекреації та екоосвіти
 
DSC01045
 
DSC01084
 
IMG 4271
 
SAM 8156
 
SAM 8178
 
SAM 8230

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут