Літня екологічна школа «НПП «Пирятинський» - об’єкт Смарагдової мережі Європи»
   З 12 по 16 червня на базі національного природного парку «Пирятинський» (Полтавська область) працювала п’ята літня екологічна школа «Юні дослідники». Вперше її відвідувачами стали учні 6-7 класів Пирятинської ЗШ І-ІІ ступенів №1. Заняття проводили фахівці відділу рекреації та екологічної освіти НПП «Пирятинський». Основними завданнями школи було вивчення біорізноманіття лісу, луків та водно-болотних угідь р. Удай та озера Зарой, спостереження за комахами та птахами, навчитися працювати з визначниками та довідниковою літературою, розрізняти види лікарських рослин та їх властивості.
       За п’ять днів учасники школи проїхали велосипедами близько 50 км, побачили більше 100 видів рослин, близько 30 видів комах та 20 видів птахів, грали в екологічні ігри: «Відгадай тварину по слідам», «Розфарбуй пташку», «Яка пташка співає?», «Обери і назви пташку». В річці школярі спостерігали за водомірками, мальками риб, ставковиками, пуголовками, слухали жаб'ячу симфонію, насолоджувалися цвітінням латаття білого та глечиків жовтих. З цікавістю слухали оповідку про старий дерев’яний каплинцівський міст, відвідали 300-х річний дуб, мандрували лісовою стежкою.
      Непомітно промайнули дні у екошколі, сповнені незабутніми враженнями від зустрічей з природою. Учні познайомилися з новими для них куточками рідного краю, більше дізналися про національний природний парк «Пирятинський» та його діяльність, біорізноманніття своєї місцевості і просто добре відпочили, навчаючись любити природу. Діти отримали сертифікати учасника літньої екологічної школи «Юні дослідники» та інформаційні матеріали про НПП «Пирятинський».
Відділ рекреації та екологічної освіти НПП «Пирятинський»
DSC01465
 
DSC01505
 
DSC01417
 
IMG 4415

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут