11 вересня у національному природному парку «Пирятинський» (Полтавська область) відкрито районну фотовиставку «Екологічний калейдоскоп». 
Метою фотовиставки є ознайомлення учнівської та студентської молоді, жителів міста і району з екологічними датами вересня, з діяльністю міжнародних природоохоронних організацій, з туристичними можливостями Пирятинщини.
На виставці представлено чотири експозиції. Перша - присвячена птахам. За допомогою фото та інформаційних матеріалів відвідувачі дізнаються про журавлів та цікаві факти їх існування. На інших експозиціях розміщено інформацію про діяльність міжнародних організацій Greenpeace та WWF. До уваги представлені фото природоохоронних заходів Парку за участі волонтерів WWF (облік чисельності сов, бобрів, орхідних тощо).
Центральним місцем виставки є підбірка фотографій екотуристичної діяльності установи, картосхеми та світлини екотуристичних маршрутів, створених у період 2013-2017 рр..
Першими відвідувачами виставки стали учні 3А класу Пирятинського ліцею. Багато цікавих фактів про журавлів, про символ WWF – панду екскурсоводи почули саме від дітей. Школярам приємно було побачити себе на фото, що вже увійшли в історію екологоосвітніх заходів Парку. Також вони із задоволенням давали інтерв’ю про враження від заходу для журналістів місцевого телебачення.
Попереду вже ціла черга груп школярів, бажаючих відвідати фотовиставку.
                                                                                                               Відділ рекреації та екологічної освіти
 
DSC 0075
 
DSC 0073
 
DSC 0077
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут