Вперше у НПП «Пирятинський» пройде велодесант WWF

Прийшла осінь, а з нею пора димових завіс, гіркого присмаку повітря. Як не дбають про себе, своїх близьких, знайомих більшість українців, коли навмисне спалюють суху рослинність. А скільки невиправної шкоди завдають нашій природі…

Цими вихідними фахівці національного природного парку «Пирятинський» з волонтерами WWFв Україні запланували проведення спільного велодесанту під гаслом «Україна в огні: діалоги з селянами про шкоду пожеж». До участі долучаться представники Пирятинської 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

8 та 9 вересня будуть проведені зустрічі-бесіди з мешканцями сіл Калинів Міст, Меченки, Леляки, Кейбалівка. Для населення підготовлені  інформаційні матеріали.

Приємно зауважити, що зпільний захід із волонтерами проходить на передодні Дня Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), який буде відзначатися 11 вересня.

 2

 

1

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут