РАЙОННИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ

Новомартиновицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. на чолі з директором Зубенко І.І. гостинно зустріли учасників семінару. Захід розпочався відвідуванням фотовиставки літньої екологічної школа «Юні дослідники», яку презентувала вчителька біології Майстренко В.А. Наступним етапом семінару стали виступи вчителів та фахівців-екоосвітян про досвід використання в роботі навчальних ігор та квестів при вивченні природи Пирятинщини.

Вчитель біології Вишневецької ЗШ І-ІІІ ступенів Денисенко Б.В. представив кілька туристичних маршрутів, які можна використовувати з навчальною метою для школярів та з пізнавальною для туристів. Учасники зібрання внесли пропозицію представити авторські маршрути вчителя для районного конкурсу до Міжнародного дня туризму у номінації «Кращий туристичний маршрут». Також виступи підготували: Панченко Н.О. (Великокручанська Загальнооствітня Школа Круча), Шокотько Т.І. (Березоворудська Зш), Мартиненко Т.О.(Давидівська зш І-ІІІ ступенів), Андрущак В.П.(Новомартиновицька зш І-ІІІ ступенів), Безпала Т.М. та Олексенко А.В.(відділ рекреації та екологічної освіти Національний природний парк "Пирятинський"Друга частина семінару проходила на рекреаційному об’єкті «Кроти», адже захід проходив 27 вересня в Міжнародний день туризму. Фахівці-екоосвітяни провели квест, де вчителі на практиці продемонстрували свої вміння та навички складати рюкзак, варити куліш та ставити намет. Із завданням впоралися всі. Підсумком семінару стало прийняття рішення про долучення шкіл району до заходів екологічної акції «Пізнай, люби і бережи смарагди рідного краю», які організовує відділ рекреації та екологічної освіти національного природного парку «Пирятинський».

Захід організували та провели відділ рекреації та екоосвіти НПП «Пирятинський» спільно з Відділ Освіти.

1

2

3

4

5

6

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут