ЗА ЖИТТЯ БЕЗ СМІТТЯ

Фахівці відділу рекреації та екоосвіти відвідали кейс-день "Зелена планета" у Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. №4Учням 5-А класу екоосвітяни розповіли про те, що проблема відходів у світі стає все більш нагальною, їх кількість збільшується з дня на день і планета перетворюється на велике сміттєзвалище. Дітям було запропоновано визначити «Що на лісовій галявині є зайвим?», спробувати посортувати сміття за категоріями та визначити правила сортування відходів.

П’ятикласники прийшли до висновку, що сміття – це не потрібні речі, які більше не використовуються ними. З’ясували звідки беруться відходи, куди діваються після потрапляння до сміттєвого баку, наслідки накопичення їх для життя та здоров’я кожної людини. Учні разом з фахівцями Національний природний парк "Пирятинський" обговорили питання щодо зменшення кількості власного сміття і запропонували такі дії: купувати менше непотрібних речей, сортувати, повторно використовувати, компостувати органічні відходи тощо.

1

2

3

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут