КОЖЕН МОЖЕ СТАТИ ДОСЛІДНИКОМ ЦІКАВОГО СВІТУ ПТАХІВ!

В рамках акції «Допоможемо перезимувати птахам» фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації провели для учнів 6-8 класів шкіл Пирятинської МТГ тематичні заходи:
- бесіди «Птахи потребують твоєї допомоги», «Перелітні птахи України»;
- онлайн - хвилинки «Перелітні птахи України», «Цікаве про птахів» з розгадуванням ребусів та загадок.
Під час заходів діти активно ділилися своїм досвідом про зимову підгодівлю птахів, дехто пригадував, які саме птахи прилітали до їх годівниць минулого року.
Учні 8 класу Пирятинського ліцею №4 щиро пройнялися бажанням допомогти пернатим та зробили і розмістили годівнички на своїх подвір’ях, за що отримали від національного природного парку «Пирятинський» буклети «Зимові птахи Пирятинщини» .
Ваше подвір’я може перетворитися на цікаве місце для спостережень. Адже доки птахи їдять, ви матимете можливість, побачити якій їжі вони віддають перевагу та спостерігати за їх поведінкою.

ЦІКАВИХ ВАМ ВІДКРИТТІВ!

 

Зустрічі проводилися дистанційно

#нагодуй_пташку#бережи#допоможи#екологія#екоосвіта#НПП_Пирятинський

Відділ еколого-освітньої роботи та рекреації НПП "Пирятинський"

Акція “Допоможемо перезимувати птахам” розпочалась!

Щороку, з середини листопада, стартує акція «Допоможемо перезимувати птахам», метою якої є практична допомога птахам, ознайомлення з їхнім видовим різноманіттям, виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю та почуття відповідальності за довкілля.

Найважче птахам пережити зиму, бо складно добувати їжу з-під снігу чи льоду.

Детальніше...

15 ЛИСТОПАДА - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВТОРИННОЇ ПЕРЕРОБКИ

У природному середовищі є постійна переробка відходів одних організмів іншими.

Зокрема, птахи використовують опалі гілки або листя для того, щоб вити гнізда; мікроорганізми та черв’яки у ґрунті переробляють опале листя і мертвих тварин у перегній, який, в свою чергу, стає їжею для рослин. Органічний матеріал, зокрема продукти життєдіяльності тварин та залишки рослин, що потрапляють до водних басейнів, забезпечують харчування для водних мікроорганізмів.

Детальніше...

Адміністрація та науковці науково-дослідного відділу Національний природний парк "Пирятинський" зустрілися з викладачами Лубенський лісотехнічний фаховий коледж, щоб перейняти досвід з агротехнічного вирощування ясена звичайного (Fraxinus excelsior L.). Так як НПП «Пирятинський» бере участь у проєкті «Могутній світ дубів» фонду Peli can live для підвищення стабільності екосистем, то науковці вирішили проекспериментувати і спробувати

Детальніше...

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «ПИРЯТИНСЬКИЙ» ЩОДНЯ ЗАПРОШУЄ НА ВІДПОЧИНОК

Літо… Природа буяє яскравими кольорами, ароматами і пташиними співами, запрошує набиратися здоров’я і бадьорості. Спекотні дні сповнені літніх турбот. Проте варто використовувати їх для відпочинку, туристичних походів, екскурсій. Велична і прекрасна природа нашого краю. Розкішне різнотрав’я квітучих берегів і лук, що тягнуться мальовничими килимами вздовж Удаю, милують око. Приваблива загадковість і неповторність ландшафтів Пирятинщини магнетично кличе до своїх ошатних володінь бажаючих відпочити.

Детальніше...

ЗДОРОВІ ВОДНО-БОЛОТНІ УГІДДЯ – ЗАПОРУКА ЯКОСТІ НАШОГО ЖИТТЯ!

   До Всесвітнього дня водно-болотних угідь фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП "Пирятинський" для шкіл Пирятинської ОТГ підготували та роздали фотопрезентаційний матеріал на тему «Вода, водно-болотні угіддя і життя - нероздільні». Цьогорічна акція дозволить інформаційно охопити всі 16 шкіл Пирятинської ОТГ.

Детальніше...

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «ПИРЯТИНСЬКИЙ»

З 11-Ю РІЧНИЦЕЮ СТВОРЕННЯ!

    Бажаємо завжди з радістю приходити на роботу, отримувати задоволення від нашої спільної справи, горою стояти один за одного. Здоров`я нам всім .Нехай у родинах панують щастя і добробут, а кожен день дарує нові позитивні емоції.

Детальніше...

Впродовж двох тижнів проводились роботи з розчистки русла річки Удай в селах Кроти та Гурбинці.

       Спільними зусиллями працівників Кейбалівського природоохоронного науково-дослідного відділення та господарсько- технічного відділу розібрані затори з болотної рослинності, гілок та верби, що впала у воду, перегородивши обміліле русло.

Детальніше...

Акція до Дня чистих берегів у НПП «Пирятинський» триває…

          Початком цілої низки заходів акції стало проведення впродовж 15 - 18 вересня роз'яснювальної роботи серед населення Пирятинщини. Фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації було виготовлено більше 200 екземплярів агітаційних флаєрів та постерів «Почнемо очищення разом».

Детальніше...

ТРИВАЄ ПОЖЕЖОНЕБЕЗБЕЧНИЙ ПЕРІОД

За 8 місяців 2020 року, на території НПП «Пирятинський» сталося 9 пожеж, у результаті яких вогнем знищено майже 267 га території природно-заповідного фонду і до кожного з цих випадків причетна людина.

Детальніше...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут